S8VM-10005 Omron Automation and Safety AC/DC CONVERTER 5V 100W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
S8VM-10005
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V 100W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, Universal Input
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
20A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
S8VM
Suurus/Mõõdud :
6.32" L x 1.12" W x 3.25" H (160.5mm x 28.5mm x 82.5mm)
Tõhusus :
81%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
100W