S8JX-P15048 Omron Automation and Safety AC/DC CONVERTER 48V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
S8JX-P15048
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3A
Suurus/Mõõdud :
6.32" L x 1.65" W x 3.62" H (160.5mm x 42.0mm x 92.0mm)
Tõhusus :
82%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C
Tüüp :
Enclosed
Võimsus (vatti) :
150W