S8JX-P15024 Omron Automation and Safety AC/DC CONVERTER 24V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
S8JX-P15024
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 150W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Load Sharing, Universal Input
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
7A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
S8JX-P
Suurus/Mõõdud :
6.32" L x 1.65" W x 3.62" H (160.5mm x 42.0mm x 92.0mm)
Tõhusus :
81%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
150W