MY2N DC100/110 (S) Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Relee
Tootja number:
MY2N DC100/110 (S)
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
LED Indicator
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
110VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
9.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
MY
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-55°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
11 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
88 VDC