MKS1XTI-10 DC12 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Relee
Tootja number:
MKS1XTI-10 DC12
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Test Button
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
SPST-NO (1 Form A)
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
220VDC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
126mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
MKS-X
Tegevusaeg :
30ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
1.8 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9.6 VDC