MK3PND-5-I-DC12 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Relee
Tootja number:
MK3PND-5-I-DC12
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Diode, LED Indicator, Mechanical Indicator
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
3PDT (3 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In, 11 Pin (Octal)
Lülituspinge :
250VAC, 250VDC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
126mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
MK
Tegevusaeg :
30ms
Töötemperatuur :
-10°C ~ 40°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
1.8 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9.6 VDC