MK2PNV-S-AC220 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
Relee
Tootja number:
MK2PNV-S-AC220
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
Funktsioonid :
LED Indicator, Mechanical Indicator, Test Button, Varistor
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lõpetamise stiil :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Lülituspinge :
250VAC, 250VDC - Max
Mähise pinge :
220VAC
Pooli vool :
11.0mA
Töötemperatuur :
-10°C ~ 40°C
Väljalülituspinge (min) :
66 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
176 VAC