MK2PND-S-DC24 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Relee
Tootja number:
MK2PND-S-DC24
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Funktsioonid :
Diode, LED Indicator, Mechanical Indicator, Test Button
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lõpetamise stiil :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Lülituspinge :
250VAC, 250VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Pooli vool :
56.0mA
Tegevusaeg :
30ms
Töötemperatuur :
-10°C ~ 40°C
Väljalülituspinge (min) :
3.6 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VDC