MK2PND-I-DC48 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Relee
Tootja number:
MK2PND-I-DC48
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Funktsioonid :
Diode, LED Indicator, Mechanical Indicator
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lõpetamise stiil :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Lülituspinge :
250VAC, 250VDC - Max
Mähise pinge :
48VDC
Pooli vool :
29.5mA
Tegevusaeg :
30ms
Töötemperatuur :
-10°C ~ 40°C
Väljalülituspinge (min) :
7.2 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
38.4 VDC