MK2PND-I-DC110 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Relee
Tootja number:
MK2PND-I-DC110
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Diode, LED Indicator, Mechanical Indicator
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Lülituspinge :
250VAC, 250VDC - Max
Mähise pinge :
110VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
15.1mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
MK
Tegevusaeg :
30ms
Töötemperatuur :
-10°C ~ 40°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
16.5 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
88 VDC