MJN3CF-AC12 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Relee
Tootja number:
MJN3CF-AC12
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
3PDT (3 Form C)
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
600VAC, 28VDC - Max
Mähise pinge :
12VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
167mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
MJN
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-45°C ~ 45°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
10.2 VAC