MJN3C-I-DC125 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 125V
Relee
Tootja number:
MJN3C-I-DC125
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 125V
Funktsioonid :
Test Button
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lõpetamise stiil :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
600VAC, 28VDC - Max
Mähise pinge :
125VDC
Paigaldustüüp :
Socketable
Pooli vool :
9.6mA
Töötemperatuur :
-45°C ~ 70°C
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
93.75 VDC