MJN3C-I-AC24 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Relee
Tootja number:
MJN3C-I-AC24
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Funktsioonid :
Test Button
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lõpetamise stiil :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
600VAC, 28VDC - Max
Mähise pinge :
24VAC
Paigaldustüüp :
Socketable
Pooli vool :
83.3mA
Töötemperatuur :
-45°C ~ 45°C
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
20.4 VAC