MJN2CF-AC240 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Relee
Tootja number:
MJN2CF-AC240
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
600VAC, 28VDC - Max
Mähise pinge :
240VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
7.1mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
MJN
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-45°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
204 VAC