MJN2C-N-DC110 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Relee
Tootja number:
MJN2C-N-DC110
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Funktsioonid :
LED Indicator
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lõpetamise stiil :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
600VAC, 28VDC - Max
Mähise pinge :
110VDC
Paigaldustüüp :
Socketable
Pooli vool :
11.0mA
Töötemperatuur :
-45°C ~ 70°C
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
82.5 VDC