MJN1C-I-DC48 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Relee
Tootja number:
MJN1C-I-DC48
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Funktsioonid :
Test Button
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lõpetamise stiil :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
600VAC, 28VDC - Max
Mähise pinge :
48VDC
Pooli vool :
25.0mA
Töötemperatuur :
-45°C ~ 70°C
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
36 VDC