MJN1C-I-DC110 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V
Relee
Tootja number:
MJN1C-I-DC110
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Test Button
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
600VAC, 28VDC - Max
Mähise pinge :
110VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
11.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
MJN
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-45°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
82.5 VDC