BG1203-B053-00L-00 NMB Technologies Corporation FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
BG1203-B053-00L-00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
32.00mm
Müra :
50.5 dB
Õhuvool :
26.1 CFM (0.731m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2100 RPM
Staatiline rõhk :
0.582 in H2O (145.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Võimsus (vatti) :
6.00W