BG1203-B045-00L-00 NMB Technologies Corporation FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
BG1203-B045-00L-00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
32.00mm
Müra :
54.0 dB
Õhuvool :
33.2 CFM (0.930m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2650 RPM
Staatiline rõhk :
1.044 in H2O (260.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Võimsus (vatti) :
11.20W