BG1203-B044-00S-00 NMB Technologies Corporation FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
BG1203-B044-00S-00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
32.00mm
Müra :
48.5 dB(A)
Õhuvool :
28.2 CFM (0.790m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2250 RPM
Staatiline rõhk :
0.702 in H2O (175.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Võimsus (vatti) :
7.80W