BG1203-B042-00L-00 NMB Technologies Corporation FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
BG1203-B042-00L-00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, CSA, UL, VDE
Kaal :
0.595 lb (269.89g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
41.5 dB
Õhuvool :
22.2 CFM (0.622m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
1800 RPM
seeria :
12032GA
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.401 in H2O (100.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Ventilaatori tüüp :
Blower
Võimsus (vatti) :
3.60W