6820PL-04W-B30-D00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 172X50.8MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
6820PL-04W-B30-D00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 172X50.8MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, CSA, UL, VDE
Kaal :
1.8 lbs (816.5g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
50.80mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
55.0 dB
Õhuvool :
225.0 CFM (6.30m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3150 RPM
seeria :
6820PL
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.562 in H2O (140.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Round - 172mm Dia
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
13.80W
Laos
46,070
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
6820PL-04W-B30-D00 Konkurentsivõimelised hinnad
6820PL-04W-B30-D00 Iseärasused
6820PL-04W-B30-D00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
6820PL-04W-B30-D00 Toote üksikasjad
6820PL-04W-B30-D00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 6820PL-04W-B30-D00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
6820PL-04W-B30-D00 Seotud märksõnad
6820PL-04W-B30-D00 Hind
6820PL-04W-B30-D00 Maalimine
6820PL-04W-B30-D00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "6820" seeria tooteid