5920VL-07W-B59-D50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
5920VL-07W-B59-D50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
50.80mm
Müra :
61.0 dB(A)
Õhuvool :
263.3 CFM (7.37m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
3500 RPM
Staatiline rõhk :
0.740 in H2O (184.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
21.10W
Laos
41,453
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5920VL-07W-B59-D50 Konkurentsivõimelised hinnad
5920VL-07W-B59-D50 Iseärasused
5920VL-07W-B59-D50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
5920VL-07W-B59-D50 Toote üksikasjad
5920VL-07W-B59-D50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5920VL-07W-B59-D50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5920VL-07W-B59-D50 Seotud märksõnad
5920VL-07W-B59-D50 Hind
5920VL-07W-B59-D50 Maalimine
5920VL-07W-B59-D50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5920" seeria tooteid