5920VL-07W-B49-D00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
5920VL-07W-B49-D00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
50.80mm
Müra :
59.0 dB(A)
Õhuvool :
251.0 CFM (7.03m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
3350 RPM
Staatiline rõhk :
0.671 in H2O (167.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
19.70W
Laos
42,400
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5920VL-07W-B49-D00 Konkurentsivõimelised hinnad
5920VL-07W-B49-D00 Iseärasused
5920VL-07W-B49-D00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
5920VL-07W-B49-D00 Toote üksikasjad
5920VL-07W-B49-D00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5920VL-07W-B49-D00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5920VL-07W-B49-D00 Seotud märksõnad
5920VL-07W-B49-D00 Hind
5920VL-07W-B49-D00 Maalimine
5920VL-07W-B49-D00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5920" seeria tooteid