5920PL-07W-B49-D00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
5920PL-07W-B49-D00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
50.80mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
58.0 dB
Õhuvool :
240.0 CFM (6.72m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
3350 RPM
Staatiline rõhk :
0.622 in H2O (155.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
15.80W
Laos
13,065
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5920PL-07W-B49-D00 Konkurentsivõimelised hinnad
5920PL-07W-B49-D00 Iseärasused
5920PL-07W-B49-D00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
5920PL-07W-B49-D00 Toote üksikasjad
5920PL-07W-B49-D00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5920PL-07W-B49-D00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5920PL-07W-B49-D00 Seotud märksõnad
5920PL-07W-B49-D00 Hind
5920PL-07W-B49-D00 Maalimine
5920PL-07W-B49-D00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5920" seeria tooteid