5920PL-05W-B60-D00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
5920PL-05W-B60-D00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Laius :
50.80mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
62.5 dB
Õhuvool :
280.0 CFM (7.84m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3750 RPM
Staatiline rõhk :
0.840 in H2O (209.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
21.10W
Laos
23,552
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5920PL-05W-B60-D00 Konkurentsivõimelised hinnad
5920PL-05W-B60-D00 Iseärasused
5920PL-05W-B60-D00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
5920PL-05W-B60-D00 Toote üksikasjad
5920PL-05W-B60-D00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5920PL-05W-B60-D00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5920PL-05W-B60-D00 Seotud märksõnad
5920PL-05W-B60-D00 Hind
5920PL-05W-B60-D00 Maalimine
5920PL-05W-B60-D00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5920" seeria tooteid