5920PL-04W-B39-D50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 172X50.8MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
5920PL-04W-B39-D50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 172X50.8MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
50.80mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
55.0 dB
Õhuvool :
225.0 CFM (6.30m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3150 RPM
Staatiline rõhk :
0.562 in H2O (140.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
13.80W
Laos
48,213
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5920PL-04W-B39-D50 Konkurentsivõimelised hinnad
5920PL-04W-B39-D50 Iseärasused
5920PL-04W-B39-D50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
5920PL-04W-B39-D50 Toote üksikasjad
5920PL-04W-B39-D50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5920PL-04W-B39-D50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5920PL-04W-B39-D50 Seotud märksõnad
5920PL-04W-B39-D50 Hind
5920PL-04W-B39-D50 Maalimine
5920PL-04W-B39-D50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5920" seeria tooteid