5910PL-07W-B70-L00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 172X25.4MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
5910PL-07W-B70-L00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 172X25.4MM 48VDC WIRE
Laius :
25.40mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
65.0 dB(A)
Õhuvool :
290.0 CFM (8.12m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
4100 RPM
Staatiline rõhk :
0.935 in H2O (233.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
35.50W
Laos
36,002
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5910PL-07W-B70-L00 Konkurentsivõimelised hinnad
5910PL-07W-B70-L00 Iseärasused
5910PL-07W-B70-L00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
5910PL-07W-B70-L00 Toote üksikasjad
5910PL-07W-B70-L00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5910PL-07W-B70-L00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5910PL-07W-B70-L00 Seotud märksõnad
5910PL-07W-B70-L00 Hind
5910PL-07W-B70-L00 Maalimine
5910PL-07W-B70-L00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5910" seeria tooteid