5910PL-07W-B59-L50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 172X25.4MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
5910PL-07W-B59-L50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 172X25.4MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
25.40mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
62.5 dB
Õhuvool :
250.0 CFM (7.00m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
3500 RPM
Staatiline rõhk :
0.657 in H2O (163.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
24.50W
Laos
31,377
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5910PL-07W-B59-L50 Konkurentsivõimelised hinnad
5910PL-07W-B59-L50 Iseärasused
5910PL-07W-B59-L50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
5910PL-07W-B59-L50 Toote üksikasjad
5910PL-07W-B59-L50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5910PL-07W-B59-L50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5910PL-07W-B59-L50 Seotud märksõnad
5910PL-07W-B59-L50 Hind
5910PL-07W-B59-L50 Maalimine
5910PL-07W-B59-L50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5910" seeria tooteid