5910PL-05W-B30-L00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 172X25.4MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
5910PL-05W-B30-L00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 172X25.4MM 24VDC WIRE
Laius :
25.40mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
58.9 dB
Õhuvool :
210.0 CFM (5.88m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3150 RPM
Staatiline rõhk :
0.462 in H2O (115.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
18.00W
Laos
47,433
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5910PL-05W-B30-L00 Konkurentsivõimelised hinnad
5910PL-05W-B30-L00 Iseärasused
5910PL-05W-B30-L00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
5910PL-05W-B30-L00 Toote üksikasjad
5910PL-05W-B30-L00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5910PL-05W-B30-L00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5910PL-05W-B30-L00 Seotud märksõnad
5910PL-05W-B30-L00 Hind
5910PL-05W-B30-L00 Maalimine
5910PL-05W-B30-L00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5910" seeria tooteid