5015KL-05W-B50-E00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 127X38.4MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
5015KL-05W-B50-E00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 127X38.4MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, UL, VDE
Kaal :
0.794 lb (360.15g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.40mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
60.5 dB
Õhuvool :
199.0 CFM (5.57m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4400 RPM
seeria :
5015KL
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.708 in H2O (176.5 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 127mm L x 127mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
21.60W
Laos
56,600
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5015KL-05W-B50-E00 Konkurentsivõimelised hinnad
5015KL-05W-B50-E00 Iseärasused
5015KL-05W-B50-E00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
5015KL-05W-B50-E00 Toote üksikasjad
5015KL-05W-B50-E00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5015KL-05W-B50-E00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5015KL-05W-B50-E00 Seotud märksõnad
5015KL-05W-B50-E00 Hind
5015KL-05W-B50-E00 Maalimine
5015KL-05W-B50-E00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5015" seeria tooteid