4715VL-05W-B80-E00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
4715VL-05W-B80-E00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, UL, VDE
Kaal :
0.816 lb (370.13g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
66.0 dB(A)
Õhuvool :
243.2 CFM (6.81m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
6400 RPM
seeria :
4715VL
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
1.457 in H2O (362.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
35.50W
Laos
31,584
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4715VL-05W-B80-E00 Konkurentsivõimelised hinnad
4715VL-05W-B80-E00 Iseärasused
4715VL-05W-B80-E00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
4715VL-05W-B80-E00 Toote üksikasjad
4715VL-05W-B80-E00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4715VL-05W-B80-E00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4715VL-05W-B80-E00 Seotud märksõnad
4715VL-05W-B80-E00 Hind
4715VL-05W-B80-E00 Maalimine
4715VL-05W-B80-E00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4715" seeria tooteid