4715SL-07W-B29-D50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 119X38.4MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
4715SL-07W-B29-D50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38.4MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
38.40mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
Õhuvool :
102.0 CFM (2.86m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
2700 RPM
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
2.00W
Laos
58,751
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4715SL-07W-B29-D50 Konkurentsivõimelised hinnad
4715SL-07W-B29-D50 Iseärasused
4715SL-07W-B29-D50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
4715SL-07W-B29-D50 Toote üksikasjad
4715SL-07W-B29-D50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4715SL-07W-B29-D50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4715SL-07W-B29-D50 Seotud märksõnad
4715SL-07W-B29-D50 Hind
4715SL-07W-B29-D50 Maalimine
4715SL-07W-B29-D50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4715" seeria tooteid