4715SL-05W-B60-D00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
4715SL-05W-B60-D00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE
Laius :
38.40mm
Müra :
59.5 dB
Õhuvool :
181.0 CFM (5.07m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4700 RPM
Staatiline rõhk :
0.855 in H2O (213.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
22.40W
Laos
23,285
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4715SL-05W-B60-D00 Konkurentsivõimelised hinnad
4715SL-05W-B60-D00 Iseärasused
4715SL-05W-B60-D00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
4715SL-05W-B60-D00 Toote üksikasjad
4715SL-05W-B60-D00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4715SL-05W-B60-D00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4715SL-05W-B60-D00 Seotud märksõnad
4715SL-05W-B60-D00 Hind
4715SL-05W-B60-D00 Maalimine
4715SL-05W-B60-D00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4715" seeria tooteid