4715SL-04W-B50-D00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 119X38.4MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
4715SL-04W-B50-D00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38.4MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, CSA, UL, VDE
Kaal :
0.882 lb (400.07g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.40mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
56.5 dB
Õhuvool :
162.0 CFM (4.54m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
4200 RPM
seeria :
4715SL
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.694 in H2O (173.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
17.50W
Laos
19,635
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4715SL-04W-B50-D00 Konkurentsivõimelised hinnad
4715SL-04W-B50-D00 Iseärasused
4715SL-04W-B50-D00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
4715SL-04W-B50-D00 Toote üksikasjad
4715SL-04W-B50-D00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4715SL-04W-B50-D00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4715SL-04W-B50-D00 Seotud märksõnad
4715SL-04W-B50-D00 Hind
4715SL-04W-B50-D00 Maalimine
4715SL-04W-B50-D00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4715" seeria tooteid