4715KL-07W-B10-E00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 119X38.4MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
4715KL-07W-B10-E00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38.4MM 48VDC WIRE
Laius :
38.40mm
Müra :
37.0 dB
Õhuvool :
83.6 CFM (2.34m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
2300 RPM
Staatiline rõhk :
0.170 in H2O (42.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
3.84W
Laos
60,167
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4715KL-07W-B10-E00 Konkurentsivõimelised hinnad
4715KL-07W-B10-E00 Iseärasused
4715KL-07W-B10-E00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
4715KL-07W-B10-E00 Toote üksikasjad
4715KL-07W-B10-E00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4715KL-07W-B10-E00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4715KL-07W-B10-E00 Seotud märksõnad
4715KL-07W-B10-E00 Hind
4715KL-07W-B10-E00 Maalimine
4715KL-07W-B10-E00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4715" seeria tooteid