4715KL-04W-B50-E00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 119X38.4MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
4715KL-04W-B50-E00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38.4MM 12VDC WIRE
Laius :
38.40mm
Müra :
50.0 dB
Õhuvool :
129.9 CFM (3.64m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3600 RPM
Staatiline rõhk :
0.440 in H2O (109.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 104°F (-10 ~ 40°C)
Võimsus (vatti) :
12.00W
Laos
45,592
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4715KL-04W-B50-E00 Konkurentsivõimelised hinnad
4715KL-04W-B50-E00 Iseärasused
4715KL-04W-B50-E00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
4715KL-04W-B50-E00 Toote üksikasjad
4715KL-04W-B50-E00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4715KL-04W-B50-E00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4715KL-04W-B50-E00 Seotud märksõnad
4715KL-04W-B50-E00 Hind
4715KL-04W-B50-E00 Maalimine
4715KL-04W-B50-E00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4715" seeria tooteid