4715KL-04W-B20-E00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 119X38.4MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
4715KL-04W-B20-E00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38.4MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, CSA, UL, VDE
Kaal :
0.573 lb (259.91g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.40mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
41.0 dB
Õhuvool :
97.0 CFM (2.72m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2650 RPM
seeria :
11938KA
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.220 in H2O (54.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
4.80W
Laos
52,119
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4715KL-04W-B20-E00 Konkurentsivõimelised hinnad
4715KL-04W-B20-E00 Iseärasused
4715KL-04W-B20-E00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
4715KL-04W-B20-E00 Toote üksikasjad
4715KL-04W-B20-E00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4715KL-04W-B20-E00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4715KL-04W-B20-E00 Seotud märksõnad
4715KL-04W-B20-E00 Hind
4715KL-04W-B20-E00 Maalimine
4715KL-04W-B20-E00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4715" seeria tooteid