4712KL-07W-B39-P00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 119X32MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
4712KL-07W-B39-P00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X32MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
32.00mm
Müra :
44.0 dB
Õhuvool :
99.9 CFM (2.80m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
2800 RPM
Staatiline rõhk :
0.241 in H2O (60.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
7.68W
Laos
13,946
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4712KL-07W-B39-P00 Konkurentsivõimelised hinnad
4712KL-07W-B39-P00 Iseärasused
4712KL-07W-B39-P00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
4712KL-07W-B39-P00 Toote üksikasjad
4712KL-07W-B39-P00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4712KL-07W-B39-P00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4712KL-07W-B39-P00 Seotud märksõnad
4712KL-07W-B39-P00 Hind
4712KL-07W-B39-P00 Maalimine
4712KL-07W-B39-P00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4712" seeria tooteid