4712KL-04W-B49-P00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 119X32MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
4712KL-04W-B49-P00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X32MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, CSA, UL, VDE
Kaal :
0.529 lb (239.95g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
47.0 dB
Õhuvool :
112.0 CFM (3.14m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3100 RPM
seeria :
4712KL
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.329 in H2O (82.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
8.28W
Laos
31,281
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4712KL-04W-B49-P00 Konkurentsivõimelised hinnad
4712KL-04W-B49-P00 Iseärasused
4712KL-04W-B49-P00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
4712KL-04W-B49-P00 Toote üksikasjad
4712KL-04W-B49-P00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4712KL-04W-B49-P00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4712KL-04W-B49-P00 Seotud märksõnad
4712KL-04W-B49-P00 Hind
4712KL-04W-B49-P00 Maalimine
4712KL-04W-B49-P00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4712" seeria tooteid