3615RL-07W-B59-B50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 92X38.4MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
3615RL-07W-B59-B50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38.4MM 48VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
38.40mm
Müra :
59.0 dB(A)
Õhuvool :
129.9 CFM (3.64m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
6200 RPM
Staatiline rõhk :
0.890 in H2O (221.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
17.30W
Laos
35,818
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3615RL-07W-B59-B50 Konkurentsivõimelised hinnad
3615RL-07W-B59-B50 Iseärasused
3615RL-07W-B59-B50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
3615RL-07W-B59-B50 Toote üksikasjad
3615RL-07W-B59-B50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3615RL-07W-B59-B50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3615RL-07W-B59-B50 Seotud märksõnad
3615RL-07W-B59-B50 Hind
3615RL-07W-B59-B50 Maalimine
3615RL-07W-B59-B50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3615" seeria tooteid