3615RL-04W-B49-B50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 92X38.4MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
3615RL-04W-B49-B50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X38.4MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, UL, VDE
Kaal :
0.507 lb (229.97g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.40mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
56.5 dB(A)
Õhuvool :
118.6 CFM (3.32m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
5700 RPM
seeria :
3615RL
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.751 in H2O (187.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
13.80W
Laos
17,353
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3615RL-04W-B49-B50 Konkurentsivõimelised hinnad
3615RL-04W-B49-B50 Iseärasused
3615RL-04W-B49-B50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
3615RL-04W-B49-B50 Toote üksikasjad
3615RL-04W-B49-B50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3615RL-04W-B49-B50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3615RL-04W-B49-B50 Seotud märksõnad
3615RL-04W-B49-B50 Hind
3615RL-04W-B49-B50 Maalimine
3615RL-04W-B49-B50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3615" seeria tooteid