3610SB-05W-B49-B50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
3610SB-05W-B49-B50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, UL, VDE
Kaal :
0.209 lb (94.8g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
32.0 dB
Õhuvool :
48.4 CFM (1.35m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2750 RPM
seeria :
09225SA
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.150 in H2O (37.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
1.56W
Laos
27,642
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3610SB-05W-B49-B50 Konkurentsivõimelised hinnad
3610SB-05W-B49-B50 Iseärasused
3610SB-05W-B49-B50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
3610SB-05W-B49-B50 Toote üksikasjad
3610SB-05W-B49-B50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3610SB-05W-B49-B50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3610SB-05W-B49-B50 Seotud märksõnad
3610SB-05W-B49-B50 Hind
3610SB-05W-B49-B50 Maalimine
3610SB-05W-B49-B50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3610" seeria tooteid