3610SB-05W-B29-E50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
3610SB-05W-B29-E50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
25.00mm
Müra :
25.0 dB
Õhuvool :
35.7 CFM (1.00m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2050 RPM
Staatiline rõhk :
0.090 in H2O (22.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
840mW
Laos
28,207
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3610SB-05W-B29-E50 Konkurentsivõimelised hinnad
3610SB-05W-B29-E50 Iseärasused
3610SB-05W-B29-E50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
3610SB-05W-B29-E50 Toote üksikasjad
3610SB-05W-B29-E50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3610SB-05W-B29-E50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3610SB-05W-B29-E50 Seotud märksõnad
3610SB-05W-B29-E50 Hind
3610SB-05W-B29-E50 Maalimine
3610SB-05W-B29-E50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3610" seeria tooteid