3610SB-04W-B59-B50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
3610SB-04W-B59-B50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
25.00mm
Müra :
35.0 dB
Õhuvool :
54.4 CFM (1.52m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3100 RPM
Staatiline rõhk :
0.190 in H2O (47.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
1.80W
Laos
33,244
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3610SB-04W-B59-B50 Konkurentsivõimelised hinnad
3610SB-04W-B59-B50 Iseärasused
3610SB-04W-B59-B50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
3610SB-04W-B59-B50 Toote üksikasjad
3610SB-04W-B59-B50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3610SB-04W-B59-B50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3610SB-04W-B59-B50 Seotud märksõnad
3610SB-04W-B59-B50 Hind
3610SB-04W-B59-B50 Maalimine
3610SB-04W-B59-B50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3610" seeria tooteid