3610SB-04W-B39-B00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
3610SB-04W-B39-B00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laius :
25.00mm
Müra :
28.0 dB
Õhuvool :
41.3 CFM (1.16m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2400 RPM
Staatiline rõhk :
0.120 in H2O (29.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
1.20W
Laos
32,660
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3610SB-04W-B39-B00 Konkurentsivõimelised hinnad
3610SB-04W-B39-B00 Iseärasused
3610SB-04W-B39-B00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
3610SB-04W-B39-B00 Toote üksikasjad
3610SB-04W-B39-B00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3610SB-04W-B39-B00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3610SB-04W-B39-B00 Seotud märksõnad
3610SB-04W-B39-B00 Hind
3610SB-04W-B39-B00 Maalimine
3610SB-04W-B39-B00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3610" seeria tooteid