3112KL-05W-B39-E50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
3112KL-05W-B39-E50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
32.00mm
Müra :
32.0 dB
Õhuvool :
38.1 CFM (1.07m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2850 RPM
Staatiline rõhk :
0.141 in H2O (35.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
2.40W
Laos
49,861
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3112KL-05W-B39-E50 Konkurentsivõimelised hinnad
3112KL-05W-B39-E50 Iseärasused
3112KL-05W-B39-E50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
3112KL-05W-B39-E50 Toote üksikasjad
3112KL-05W-B39-E50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3112KL-05W-B39-E50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3112KL-05W-B39-E50 Seotud märksõnad
3112KL-05W-B39-E50 Hind
3112KL-05W-B39-E50 Maalimine
3112KL-05W-B39-E50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3112" seeria tooteid