3112KL-05W-B39-E00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
3112KL-05W-B39-E00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, CSA, UL, VDE
Kaal :
0.209 lb (94.8g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
32.0 dB
Õhuvool :
38.1 CFM (1.07m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2850 RPM
seeria :
3112KL
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.141 in H2O (35.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
2.40W
Laos
41,385
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3112KL-05W-B39-E00 Konkurentsivõimelised hinnad
3112KL-05W-B39-E00 Iseärasused
3112KL-05W-B39-E00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
3112KL-05W-B39-E00 Toote üksikasjad
3112KL-05W-B39-E00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3112KL-05W-B39-E00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3112KL-05W-B39-E00 Seotud märksõnad
3112KL-05W-B39-E00 Hind
3112KL-05W-B39-E00 Maalimine
3112KL-05W-B39-E00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3112" seeria tooteid