2004KL-04W-B59-B50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
2004KL-04W-B59-B50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Laius :
10.00mm
Müra :
34.0 dB
Õhuvool :
10.2 CFM (0.286m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
5500 RPM
Staatiline rõhk :
0.140 in H2O (34.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 50mm L x 50mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
1.20W
Laos
30,769
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
2004KL-04W-B59-B50 Konkurentsivõimelised hinnad
2004KL-04W-B59-B50 Iseärasused
2004KL-04W-B59-B50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
2004KL-04W-B59-B50 Toote üksikasjad
2004KL-04W-B59-B50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 2004KL-04W-B59-B50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
2004KL-04W-B59-B50 Seotud märksõnad
2004KL-04W-B59-B50 Hind
2004KL-04W-B59-B50 Maalimine
2004KL-04W-B59-B50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "2004" seeria tooteid