2004KL-01W-B49-B50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 50X10MM BALL 5VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
2004KL-01W-B49-B50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 50X10MM BALL 5VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, CSA, UL, VDE
Kaal :
0.044 lb (19.96g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
10.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
28.5 dB
Õhuvool :
8.1 CFM (0.227m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
5VDC
RPM :
4500 RPM
seeria :
2004KL
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.104 in H2O (26.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 50mm L x 50mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
800mW
Laos
40,430
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
2004KL-01W-B49-B50 Konkurentsivõimelised hinnad
2004KL-01W-B49-B50 Iseärasused
2004KL-01W-B49-B50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
2004KL-01W-B49-B50 Toote üksikasjad
2004KL-01W-B49-B50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 2004KL-01W-B49-B50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
2004KL-01W-B49-B50 Seotud märksõnad
2004KL-01W-B49-B50 Hind
2004KL-01W-B49-B50 Maalimine
2004KL-01W-B49-B50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "2004" seeria tooteid